2FG7 – Łatwy w obsłudze chwytak równoległy przeznaczony do ograniczonych przestrzeni i wymagających ładunków

  • Kompletny, łatwy do zaprogramowania, współpracujący chwytak równoległy to gwarancja szybkiej pracy o szerokim zakresie zastosowań,
  • Silny chwytak równoległy sprawdzi się w ograniczonych przestrzeniach oraz podczas obróbki najbardziej wymagających ładunków,
  • Ciesz się z szybkiego zwrotu z inwestycji dzięki pojedynczemu, elastycznemu, inteligentnemu i precyzyjnemu chwytakowi. Z łatwością można dostosować go do indywidualnych potrzeb i wielu zadań,
  • Ochrona IP67, która sprawdzi się w trudnych warunkach, certyfikacji ISO Klasy 5 do użytku w pomieszczeniach czystych.

Dlaczego chwytak równoległy 2FG7 Gripper?

OnRobot 2FG7 to kompletny, niedrogi, gotowy do użycia elektryczny chwytak równoległy. Można wdrożyć go w ciągu zaledwie kilku minut bez standardowych prac w zakresie instalacji, programowania lub konserwacji. 2FG7 może być łatwo ponownie wdrożony do pracy z praktycznie każdym robotem współpracującym lub lekkim robotem przemysłowym. Sprawdza się w produkcji krótkoseryjnej o niskim nakładzie i wysokiej różnorodności oraz zapewni szybki zwrot z inwestycji.

Zalety i funkcje 2FG7

Mniejszy i mocniejszy niż chwytaki z palcami, 2FG7 jest idealny do użytku w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Pracuje w zmiennych warunkach pracy dzięki ochronie IP67 oraz certyfikacji ISO Klasy 5. Inteligentne informacje zwrotne, takie jak wykrywanie pochwycenia i jego utraty, zwiększają dokładność użytkowania. Podobnie jak pozostałe łatwe w obsłudze, elektryczne chwytaki OnRobot, 2FG7 pozwala zapomnieć o komplikacjach i kosztach związanych z korzystaniem ze sprężonego powietrza. 

Przystępny cenowo i łatwy w obsłudze dla szybkiego zwrotu inwestycji

Łatwy w obsłudze i wydajny kosztowo chwytak 2FG7 można wdrożyć w ciągu kilku minut w celu obsługi w różnych zastosowaniach.

Elastyczny i precyzyjny

Precyzyjna regulacja szerokiego zakresu siły i skoku pozwala na używanie tego samego chwytaka do różnych zadań i zastosowań.

Ochrona IP67 do pracy w trudnych warunkach

2FG7 wytrzyma w trudnych warunkach i zastosowaniach produkcyjnych, jak przykładowo dozorowanie maszyn.

Idealny do małych przestrzeni i wymagających ładunków

Dzięki mocnemu uchwytowi i niewielkim rozmiarom chwytak 2FG7 idealnie sprawdzi się w ograniczonych przestrzeniach, z małą możliwością manewrów, nawet przy dużych obciążeniach.

Bez sprężonego powietrza

Elektryczny chwytak równoległy 2FG7 idealnie nadaje się do produkcji krótkoseryjnej o niskich nakładach i wysokiej różnorodności, gdyż umożliwia szybkie wdrożenie i przezbrojenie. 

Certyfikacja ISO klasy 5 do użytku w pomieszczeniach czystych

Dzięki certyfikacji ISO Klasy 5, która jest wymagana w wielu zastosowaniach, 2FG7 jest gotowy do użycia w przemyśle farmaceutycznym i elektronicznym.

Materiały do pobrania: