Gecko Single Pad – Kompaktowy i niepozostawiający śladów chwytak przyczepny

  • Kompaktowy i lekki chwytak Gecko Single Pad nie wymaga przewodów, zasilania, powietrza lub programowania, co powoduje opłacalne rozwiązanie typu „plug-and-play”
  • Innowacyjny chwytak przyczepny do płaskich, gładkich i perforowanych przedmiotów automatyzuje zadania uważane dotąd za niemożliwe do automatyzacji
  • Chwytanie bez pozostawiania śladów nawet na błyszczących powierzchniach – brak konieczności czyszczenia, oszczędność czasu i zwiększenie wydajności

Dlaczego warto wybrać Chwytak Gecko Single Pad?

Chwytak Gecko Single Pad (SP) wprowadza innowacyjną technologię przyczepności Gecko do zastosowań na niewielkich powierzchniach, których wcześniej nie można było zautomatyzować. Trzy różne chwytaki Gecko Single Pad (SP1, SP3 i SP5), nazwane po ich udźwigu w kilogramach, współpracują z wiodącymi małymi robotami i cobotami. Kompaktowa, jednoprzyssawkowa konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do elementu obrabianego – nawet w ciasnych miejscach. Chwytak Gecko SP jest ekonomicznym i prawdziwym rozwiązaniem typu plug-and-play, które nie wymaga zasilania prądem ani powietrzem. Bezproblemowa integracja z wybranym robotem.

Zalety i korzyści chwytaka Gecko Single Pad

Chwytak Gecko SP gwarantuje niepozostawiającą śladów automatyzację dla płaskich, błyszczących i perforowanych elementów obrabianych bez konieczności zasilania prądem lub powietrzem. Chwytak jest dostępny w trzech rozmiarach: SP1, SP3 i SP5, oferuje podnoszenie powierzchni płaskich, gładkich lub perforowanych. Może chwytać również obiekty perforowane, obwody drukowane, siatki aluminiowe, czy uszczelki głowicy.

Kompaktowy, lekki i elastyczny

 Niewielka, jednoprzyssawkowa konstrukcja umożliwia łatwy dostęp do elementu obrabianego – nawet w ciasnych miejscach.

Nie potrzebuje żadnych przewodów ani zasilania powietrzem

Chwytak Gecko SP jest ekonomicznym i prawdziwym rozwiązaniem typu plug-and-play, które nie wymaga zasilania prądem ani powietrzem.

Chwytanie błyszczących elementów obrabianych bez pozostawiania śladów co eliminuje potrzebę późniejszego czyszczenia

Technologia przyczepności oferuje dokładny i niepozostawiający śladów chwyt, dlatego przedmioty perforowane i powierzchnie błyszczące nie sprawiają problemu.

Dostępny w wersjach o udźwigu 1, 3 i 5 kg

Dostępny jest w trzech rozmiarach: SP1, SP3 i SP5, oferuje podnoszenie szerokiej gamy powierzchni płaskich, gładkich, błyszczących lub perforowanych.

Nie wymaga programowania lub wymaga programowania lub wymaga go w niewielkim stopniu

Chwytak posiada wbudowane oprogramowanie, które można w prosty sposób zainstalować, konfigurację oprogramowania mogą przeprowadzić nawet pracownicy bez zaplecza technicznego.

Mocne chwytanie perforowanych elementów obrabianych

Może chwytać nawet perforowane elementy obrabiane, obwody drukowane, siatki aluminiowe, czy uszczelki głowicy, co zwiększa możliwości automatyzacji.

Materiały do pobrania: