Montaż

Lift100 – Podnośnik robotyczny o dużym udźwigu do paletyzacji

 • Podnośnik robotyczny o długim posuwie umożliwia realizację szeregu przyszłościowych zadań paletyzacyjnych przez ramiona robotyczne wiodących marek
 • Podnośnik o dużym udźwigu z minimalnym ugięciem, który zapewnia precyzyjne pozycjonowanie pudeł, nawet przy dużych prędkościach
 • Solidna konstrukcja zapewniająca niezawodną, długą żywotność produktu we wszystkich typowych warunkach produkcyjnych
 • Zintegrowane funkcje bezpieczeństwa z funkcją zatrzymania z certyfikatem TÜV ułatwiają wdrażanie rozwiązań współpracujących
 • Natychmiastowa integracja z narzędziem paletyzującym OnRobot skraca czas wdrażania

Dlaczego Lift100?

OnRobot Lift100 to podnośnik robotyczny o dużym posuwie i udźwigu, który dodaje uniwersalną siódmą oś do tradycyjnych i współpracujących sześcioosiowych ramion robotycznych. Lift100 charakteryzuje się minimalnym ugięciem nawet przy większych obciążeniach i przy dużych prędkościach, co zapewnia precyzyjne pozycjonowanie pudeł w zastosowaniach paletyzacyjnych. Zintegrowane zabezpieczenia, z certyfikowaną przez TÜV funkcją zatrzymania, umożliwiają wdrożenie rozwiązań współpracujących z ludźmi (po przeprowadzeniu oceny ryzyka).

Zalety i funkcje Lift100

Podnośnik Lift100 oferuje natychmiastową integrację z paletyzatorem i daje możliwość wdrożenia z robotem dowolnej wiodącej marki. Otrzymujesz szybkie i łatwe wdrożenie oraz przyszłościową elastyczność w zakresie szerokiej gamy zastosowań w procesie paletyzacji lub produkcji.

Podnośnik o dużym udźwigu do uniwersalnej siódmej osi

Podnośnik robotyczny o dużym posuwie i udźwigu dodaje uniwersalną siódmą oś do lekkich przemysłowych i współpracujących ramion robotycznych.

Minimalne ugięcie zapewnia precyzyjne pozycjonowanie

Solidna konstrukcja zapewnia precyzyjne pozycjonowanie pudeł, nawet przy dużych prędkościach.

Niezawodność przetestowana pod kątem długiej żywotności

Wytrzymała konstrukcja, która została przetestowana i poddana certyfikacji w zakresie niezawodnej pracy we wszystkich typowych warunkach produkcyjnych.

Wszechstronne zastosowania z robotami wiodących marek

Może być używany do wszelkich zastosowań, w których wymagany jest dodatkowy zasięg pionowy robota.

Materiały do pobrania:

Quick changer

 • Szybka i łatwa zmiana narzędzi – w mniej niż 5 sekund
 • Szybka zmiana między procesami, brak konieczności wkręcania i wykręcania śrub, dłuższy czas pracy
 • Stanowi część wszystkich produktów firmy OnRobot

Dlaczego warto wybrać Quick Changera?

Quick Changer przyspiesza i ułatwia wymianę narzędzi. Quick Changer ma udźwig do 20 kg i charakteryzuje się niedużą masą własną i wysokością. Opatentowany, niezawodny i łatwy w użyciu mechanizm blokujący, dodatkowe zabezpieczenie i sprężyny blokujące sprawiają, że Quick Changer jest wyjątkowym rozwiązaniem, idealnym do wykorzystania we wszystkich współpracujących zastosowaniach robotycznych. Quick Changer to najprostsza i najszybsza zmieniarka narzędzi ze wszystkim, czego potrzeba w zestawie.

Zalety i funkcje Quick Changera

Quick Changer to innowacyjna zmieniarka narzędzi, która jest najmniejsza i najlżejsza z dostępnych na rynku. 
Opatentowany, niezawodny i łatwy w użyciu mechanizm blokujący, dodatkowe zabezpieczenie i sprężyny blokujące sprawiają, że Quick Changer jest wyjątkowym rozwiązaniem, idealnym do wykorzystania we wszystkich współpracujących zastosowaniach robotycznych.
Jest to najłatwiejsza i najszybsza zmieniarka narzędzi na świecie, odpowiednia dla każdego narzędzia do montażu na końcu ramienia robota i umożliwiająca zmianę narzędzia EoAT w zaledwie kilka sekund.
Produkt ten jest zalecany do robotów uniwersalnych i innych robotów tej samej klasy, ponieważ zarówno kołnierz wejściowy, jak i kołnierz wyjściowy są w pełni zgodne z normą ISO dotyczącą kołnierzy robotów.

Niewielka waga

Dzięki niewielkiej wadze (200 g) Quick Changer ma niewielki wpływ na udźwig robota.

W pełni współpracujący

Łatwy w użyciu, opłacalny i nie posiada ostrych krawędzi.

Zintegrowany we wszystkich narzędziach OnRobot

Łatwa zamiana jednego narzędzia OnRobot na inne dla głównych typów robotów współpracujących i o niskiej wadze.

Mocowanie narzędzia nie wymaga wkręcania

Dodatkowy mechanizm blokujący umożliwia zmianę narzędzi bez konieczności wkręcania i wykręcania śrub.

Ładowność do 20 kg

Niewielki rozmiar, wysoki udźwig do 20 kg.

Materiały do pobrania:

DUAL QUICK CHANGER

 • Podwójny chwytak skraca czas trwania cyklu i podnosi wydajność o co najmniej 50%.
 • Wyższa produktywność oznacza zwrot z inwestycji po zaledwie trzech miesiącach.
 • Dłuższy czas pracy przy dozorowaniu maszyn CNC 

Dlaczego warto wybrać DUAL QUICK CHANGERA?

Dual Quick Changer firmy OnRobot umożliwia stosowanie naszych narzędzi w trakcie tego samego cyklu. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu można korzystać jednocześnie z dwóch chwytaków RG2 lub chwytaka RG6 z chwytakiem VG10. Dual Quick Changer umożliwia szybkie i bezproblemowe przełączanie się między naszymi narzędziami, maksymalizując wykorzystanie robota.

Zalety i funkcje Dual Quick Changera

Dual Quick Changer oferuję tę samą elastyczność i szybkie zmienianie narzędzi jak zwykły Quick Changer. W tym przypadku można jednak wyposażyć robota w dwa narzędzia EoAT jednocześnie. Dzięki wyposażeniu ramienia w dwa mechanizmy robocze można wykorzystywać dwa narzędzia w tym samym cyklu, zwiększając wydajność o co najmniej 50%. Dual Quick Changer cechuje się niewielką wagą i wysokością oraz został zaprojektowany z myślą o wszystkich głównych markach robotów. Dzięki temu nasze narzędzia można stosować zamiennie w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

Łatwa i szybka wymiana narzędzi

Umożliwia operatorom robotów szybką zmianę narzędzi, a także na wyeliminowanie przestojów pomiędzy różnymi procesami.

Bezpieczny mechanizm blokujący

Opatentowany, niezawodny i łatwy w użyciu mechanizm blokujący, który umożliwia szybkie i łatwe zablokowanie i odblokowanie, dzięki czemu nawet niedoświadczeni operatorzy mogą zmienić narzędzia robota w zaledwie kilka sekund.

Wysoka powtarzalność

Doskonałe rozwiązanie do dozorowania maszyn CNC w celu skrócenia czasu cyklu.

Ładowność do 20 kg

Dual Quick Changer firmy OnRobot obsługuje elementy obrabiane o łącznej masie do 20 kg.

Materiały do pobrania: